Kilka słów o mnie

Reklama w Google - Gdańsk

Jestem Expertem

w dziedzinie kampanii internetowych. Specjalizuję się w reklamie GoogleAds.

Wieloletnie doświadczenie

Dostosowany do Twojego biznesu

Jestem osobą związaną z digital marketingiem już od 15 lat. Specjalizuje się w kampaniach w GoogleAds, stronach internetowych i promocjach w internecie. Moje wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość pracy. Znam się na tym co robię i lubię wyzwania i na pewno zobaczysz to w wynikach moich kampanii.

Dokładność i efektywność w pracy to najważniejsze elementy i na nich się skupiam.
Użyteczny marketing

Dobra reklama dźwignią handlu

Niezmienna i znana wszystkim od lat dewiza reklamy jest wciąż aktualna. Dzięki profesjonalnej reklamie każde przedsiębiorstwo zyskuje. Wszyscy działacze firm nastawieni są na zysk, a dobra kampania marketingowa pozwala zwiększyć widoczność, co przekłada się na liczbę klientów.

Kreatywna reklama

Remarketing w GoogleAds pozwala przypomnieć o sobie w sieci. Często klient nie do końca jest zdecydowany, co do wyboru. Remarketing pozwala na przypomnienie właśnie Twojej firmy potencjalnemu klientowi, przez wyświetlanie reklam. Dzięki reklamą graficznym jesteśmy w stanie pokazać wizualnie Twoje usługi i dać odnośnik, który przekieruje potencjalnego klienta do strony internetowej. Pozycjonujemy reklamy, żeby były bardziej widoczne. Po co komu reklama, której nikt nie widzi? Dlatego moim zadaniem jest zadbanie również o widoczność. Pozwoli to na dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów. Moim zadaniem będzie stworzenie takiej struktury, która doprowadzi wszystkich zainteresowanych właśnie do Ciebie. Dbałość o detale skutkuje najlepszym efektem końcowym.

Z kim współpracuję?

Zaufali mi...